Rusko 19. stol. - Ikona Mosazný kříž s Ukřižovaným

Lito do formy, obecný kov, 22x14 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Rusko 19. stol.
53925. Ikona Mosazný kříž s Ukřižovaným
Dražba ukončena:18.02.2021 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč