Rusko 19. stol.

53925. Ikona Mosazný kříž s Ukřižovaným

popis: Lito do formy, obecný kov, 22x14 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 31 dnů, 20 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč