Rusko 19. stol.

53908. plaketka Zázrak sv. Jiří Drakobijce

popis: Mosazný odlitek, 7x6 cm. Rám, sklo.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 14 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 17.12.2020 8:19:44 2121
500 Kč 15.12.2020 21:03:53 6281