Rusko 19. stol. - plaketka Zázrak sv. Jiří Drakobijce

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Mosazný odlitek, 7x6 cm. Rám, sklo.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 19. stol.
53908. plaketka Zázrak sv. Jiří Drakobijce
Dražba ukončena:18.02.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč limit (18.02.2021 17:17:34) 55
600 Kč 17.12.2020 8:19:44 2121
500 Kč 15.12.2020 21:03:53 6281