Rusko 19. stol.

53915. Skladeň se sv. Mikulášem Divotvůrcem Možajského

popis: Lito do formy, mosaz, 13x10 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 20 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč limit (17.12.2020 11:37:53) 5807
600 Kč 16.12.2020 19:20:28 804
500 Kč 16.12.2020 1:12:29 5572