Rusko 19. stol. - Ukřižovaný

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Odlitek mosaz, 26x18 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 19. stol.
53968. Ukřižovaný
Dražba ukončena:18.02.2021 21:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 100 Kč limit (18.02.2021 21:02:21) 55
3 000 Kč limit (18.02.2021 21:02:20) 3398
2 300 Kč limit (18.02.2021 20:44:00) 3398
2 200 Kč 18.02.2021 20:44:01 619
2 100 Kč limit (18.02.2021 20:09:32) 3398
2 000 Kč limit (18.02.2021 20:09:31) 55
1 800 Kč limit (18.02.2021 16:10:54) 55
1 700 Kč 18.02.2021 16:10:55 3398
1 600 Kč limit (17.02.2021 15:51:01) 55
1 500 Kč 17.02.2021 15:51:02 2543
1 400 Kč limit (17.02.2021 15:50:23) 55
1 300 Kč 17.02.2021 15:50:24 2543
1 200 Kč limit (17.02.2021 15:50:04) 55
1 100 Kč 17.02.2021 15:50:05 2543
1 000 Kč limit (17.02.2021 15:49:51) 55
900 Kč 17.02.2021 15:49:52 2543
800 Kč limit (01.02.2021 11:35:53) 55
700 Kč 17.12.2020 22:45:13 3398
600 Kč 17.12.2020 11:55:57 5807
500 Kč 15.12.2020 17:05:33 4469