Rusko 19. stol. - Ukřižovaný

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Odlitek mosaz, 39x20 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 19. stol.
53987. Ukřižovaný
Dražba ukončena:18.02.2021 21:29:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
3 600 Kč limit (18.02.2021 21:24:06) 55
3 500 Kč limit (18.02.2021 21:24:05) 2543
3 100 Kč limit (18.02.2021 21:23:04) 2543
3 000 Kč limit (18.02.2021 21:23:03) 55
2 300 Kč limit (18.02.2021 21:22:34) 55
2 200 Kč limit (18.02.2021 21:22:33) 2543
1 800 Kč limit (18.02.2021 21:22:12) 55
1 700 Kč limit (18.02.2021 21:22:11) 2543
1 300 Kč limit (18.02.2021 17:55:59) 55
1 200 Kč limit (18.02.2021 17:55:58) 2543
1 100 Kč limit (17.02.2021 15:41:15) 2543
1 000 Kč limit (17.02.2021 15:40:48) 55
1 000 Kč limit (17.02.2021 15:40:49) 2543
700 Kč limit (01.02.2021 11:39:05) 55
600 Kč 17.12.2020 12:02:26 5807
500 Kč 15.12.2020 17:10:11 4469