Rusko 2. polovina 19. stol.

53946. Plaketka Vybraní svatí

popis: Lito do formy, 7x3 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 28 dnů, 15 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen