Rusko 2. polovina 19. stol. - Plaketka Vybraní svatí

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lito do formy, 7x3 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 2. polovina 19. stol.
53946. Plaketka Vybraní svatí
Dražba ukončena:18.02.2021 20:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
500 Kč limit (18.02.2021 17:39:28) 55