Rusko 2. polovina 19. stol. - Ukřižovaný

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lito do formy, 13x7 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 2. polovina 19. stol.
53901. Ukřižovaný
Dražba ukončena:18.02.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 000 Kč limit (18.02.2021 17:11:21) 55
900 Kč 19.12.2020 20:46:15 2325
800 Kč 17.12.2020 22:34:18 3398
700 Kč 17.12.2020 11:32:15 5807
600 Kč 15.12.2020 21:19:21 2545
500 Kč 15.12.2020 21:01:59 6281