Rusko 2. polovina 19. stol.

53901. Ukřižovaný

popis: Lito do formy, 13x7 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 14 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
900 Kč 19.12.2020 20:46:15 2325
800 Kč 17.12.2020 22:34:18 3398
700 Kč 17.12.2020 11:32:15 5807
600 Kč 15.12.2020 21:19:21 2545
500 Kč 15.12.2020 21:01:59 6281