Rusko 2. třetina 19. stol.

53937. sv. Mitrofan Voroněžský

popis: Tempera na dřevěné desce, 18x15 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 15 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
900 Kč limit (14.01.2021 19:09:12) 3792
800 Kč 14.01.2021 19:09:13 3846
700 Kč limit (18.12.2020 4:17:00) 3792
600 Kč 17.12.2020 11:45:35 5807
500 Kč 16.12.2020 22:18:26 4469