Rusko 20. stol.

53922. Kříž Voskresenie

popis: Mosaz, 16x10 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
700 Kč 17.12.2020 11:40:14 5807
600 Kč 15.12.2020 21:07:25 6281
500 Kč 15.12.2020 16:52:51 4469