Rusko 20. stol. - Kříž Voskresenie

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Mosaz, 16x10 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko 20. stol.
53922. Kříž Voskresenie
Dražba ukončena:18.02.2021 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
900 Kč 17.02.2021 15:32:41 2543
800 Kč 24.01.2021 0:41:32 724
700 Kč 17.12.2020 11:40:14 5807
600 Kč 15.12.2020 21:07:25 6281
500 Kč 15.12.2020 16:52:51 4469