Rusko konec 19. stol. - sv. Jiří Drakobijec

Tempera na plechu, 22x17 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Rusko konec 19. stol.
53907. sv. Jiří Drakobijec
Dražba ukončena:18.02.2021 20:15:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč