Rusko konec 19. stol.

53907. sv. Jiří Drakobijec

popis: Tempera na dřevěné desce, 22x17 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 31 dnů, 22 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč