Rusko konec 19. stol. - Vybraní svatí

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, oklad, 18x13 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko konec 19. stol.
53979. Vybraní svatí
Dražba ukončena:18.02.2021 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč limit (18.02.2021 21:10:18) 55
5 000 Kč limit (18.02.2021 21:10:17) 6070
2 900 Kč limit (18.02.2021 21:09:24) 6070
2 800 Kč limit (18.02.2021 21:09:23) 2543
2 100 Kč limit (18.02.2021 21:00:08) 6070
2 000 Kč limit (18.02.2021 21:00:07) 55
1 000 Kč limit (18.02.2021 17:53:04) 55
900 Kč 17.02.2021 21:24:01 1855
800 Kč 17.02.2021 15:38:41 2543
700 Kč 17.12.2020 20:51:28 2545
600 Kč 17.12.2020 11:59:45 5807
500 Kč 15.12.2020 21:30:43 2545