Rusko po pol. 19. stol.

53928. Čtyřdílná skladeň torso

popis: Lito do formy, 17x11 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 21 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 17.12.2020 11:42:31 5807
500 Kč 16.12.2020 1:15:06 5572