Rusko po pol. 19. stol. - Jan Evangelista

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 35x30 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53971. Jan Evangelista
Dražba ukončena:18.02.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč limit (18.02.2021 21:05:58) 55
5 000 Kč limit (18.02.2021 21:05:57) 8286
2 700 Kč limit (18.02.2021 20:53:28) 8286
2 600 Kč 18.02.2021 20:53:29 2957
2 500 Kč limit (18.02.2021 20:49:12) 8286
2 400 Kč 18.02.2021 20:49:13 2957
2 300 Kč limit (18.02.2021 20:35:24) 8286
2 200 Kč 18.02.2021 20:35:25 2957
2 100 Kč limit (18.02.2021 19:34:04) 8286
2 000 Kč limit (18.02.2021 19:34:03) 55
1 600 Kč limit (18.02.2021 17:50:01) 55
1 500 Kč 18.02.2021 17:47:02 8286
1 400 Kč limit (18.02.2021 17:46:43) 4009
1 300 Kč 18.02.2021 17:46:44 8286
1 200 Kč limit (18.02.2021 17:46:21) 4009
1 100 Kč 18.02.2021 17:46:22 8286
1 000 Kč limit (18.02.2021 6:06:48) 4009
900 Kč 05.01.2021 18:00:10 4681
800 Kč 18.12.2020 9:02:59 2545
700 Kč 17.12.2020 22:45:58 3398
600 Kč 17.12.2020 11:56:33 5807
500 Kč 15.12.2020 21:29:46 2545