Rusko po pol. 19. stol. - Plaketka se sv. Jiřím

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Odlitek mosaz, 10x7 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53977. Plaketka se sv. Jiřím
Dražba ukončena:18.02.2021 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 700 Kč limit (18.02.2021 21:00:42) 55
1 600 Kč limit (18.02.2021 21:00:41) 804
1 200 Kč limit (18.02.2021 21:00:31) 55
1 100 Kč 18.02.2021 21:00:32 804
1 000 Kč limit (18.02.2021 21:00:27) 55
900 Kč 18.02.2021 21:00:28 804
800 Kč limit (18.02.2021 17:52:13) 55
700 Kč 24.01.2021 0:47:05 724
600 Kč 17.12.2020 22:47:36 3398
500 Kč 16.12.2020 1:20:55 5572