Rusko po pol. 19. stol.

53923. Plaketka se sv. Mikulášem Myrským

popis: Odlitek z mosazi, 11x10 cm. Rám, sklo.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 22 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 17.12.2020 11:40:32 5807
500 Kč 16.12.2020 1:13:29 5572