Rusko po pol. 19. stol. - Plaketka se sv. Mikulášem Myrským

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Odlitek mosaz, 11x10 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53965. Plaketka se sv. Mikulášem Myrským
Dražba ukončena:18.02.2021 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 200 Kč limit (18.02.2021 20:58:30) 55
1 100 Kč 18.02.2021 20:58:31 804
1 000 Kč limit (18.02.2021 20:58:07) 55
900 Kč 18.02.2021 20:58:08 804
800 Kč limit (18.02.2021 20:58:03) 55
700 Kč 18.02.2021 20:58:04 804
600 Kč limit (18.02.2021 17:47:52) 55
500 Kč 18.02.2021 16:19:26 3398