Rusko po pol. 19. stol. - Plaketka se sv. MIkulášem Myrským

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lito do formy, mosaz, smalt, 11x10 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53931. Plaketka se sv. MIkulášem Myrským
Dražba ukončena:18.02.2021 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 300 Kč limit (18.02.2021 20:06:41) 55
1 200 Kč 18.02.2021 20:06:42 5719
1 100 Kč limit (18.02.2021 18:31:01) 55
1 000 Kč 18.02.2021 18:31:02 5719
900 Kč limit (18.02.2021 18:30:56) 55
800 Kč 18.02.2021 18:30:57 5719
700 Kč limit (18.02.2021 17:31:59) 55
600 Kč 27.12.2020 11:27:40 5719
500 Kč 17.12.2020 11:43:41 5807