Rusko po pol. 19. stol.

53931. Plaketka se sv. MIkulášem Myrským

popis: Lito do formy, mosaz, smalt, 11x10 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 15 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:33:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 27.12.2020 11:27:40 5719
500 Kč 17.12.2020 11:43:41 5807