Rusko po pol. 19. stol. - Skladeň Pokrov Bohorodičky

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Odlitek, mosaz, 11x8 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53976. Skladeň Pokrov Bohorodičky
Dražba ukončena:18.02.2021 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 000 Kč limit (18.02.2021 20:59:54) 55
2 000 Kč 18.02.2021 20:59:55 804
1 900 Kč limit (18.02.2021 20:55:30) 55
1 800 Kč 18.02.2021 20:55:31 5807
1 700 Kč limit (01.02.2021 11:38:07) 55
1 600 Kč limit (01.02.2021 11:38:06) 5807
700 Kč limit (17.12.2020 11:58:46) 5807
600 Kč 16.12.2020 19:18:12 804
500 Kč 16.12.2020 1:21:18 5572