Rusko po pol. 19. stol. - Skladeň s Bohorodičkou - nečekaná radost

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Odlitek mosaz, 3x9 cm. Rám, sklo.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53990. Skladeň s Bohorodičkou - nečekaná radost
Dražba ukončena:18.02.2021 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 000 Kč limit (18.02.2021 21:02:10) 55
1 900 Kč 18.02.2021 21:02:11 804
1 800 Kč limit (18.02.2021 21:02:03) 55
1 700 Kč limit (18.02.2021 21:02:02) 804
1 100 Kč limit (18.02.2021 17:56:58) 55
1 000 Kč limit (18.02.2021 17:56:57) 804
800 Kč 18.02.2021 15:43:03 804
700 Kč 17.12.2020 12:03:31 5807
600 Kč 16.12.2020 19:18:41 804
500 Kč 16.12.2020 1:20:01 5572