Rusko po pol. 19. stol.

53899. Skladeň se sv. Mikulášem Divotvůrce Možajského a skladeň se sv. Paraskeve

popis: Odlitek mosaz, 15x14 cm. Rám, sklo.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 14 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
900 Kč 09.01.2021 18:25:58 5807
800 Kč 07.01.2021 18:51:44 5811
700 Kč 17.12.2020 11:31:17 5807
600 Kč 16.12.2020 19:19:20 804
500 Kč 15.12.2020 21:18:51 2545