Rusko po pol. 19. stol. - Skladeň se sv. Mikulášem Myrským

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lito do formy, mosaz, 11x8 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53917. Skladeň se sv. Mikulášem Myrským
Dražba ukončena:18.02.2021 20:20:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 600 Kč 18.02.2021 20:15:35 55
1 500 Kč 18.02.2021 19:58:55 3398
1 400 Kč limit (18.02.2021 19:58:20) 55
1 400 Kč 18.02.2021 19:58:21 3398
1 300 Kč limit (18.02.2021 19:58:02) 55
1 200 Kč 18.02.2021 19:58:03 3398
1 100 Kč limit (18.02.2021 19:57:59) 55
1 000 Kč 18.02.2021 19:58:00 3398
900 Kč limit (18.02.2021 19:57:47) 55
800 Kč 18.02.2021 19:57:48 3398
700 Kč limit (18.02.2021 17:25:00) 55
600 Kč 18.02.2021 16:26:00 3398
500 Kč 17.12.2020 11:38:59 5807