Rusko po pol. 19. stol. - Ukřižovaný

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lito do formy, mosaz, email, 22x11 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko po pol. 19. stol.
53961. Ukřižovaný
Dražba ukončena:18.02.2021 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 100 Kč limit (01.02.2021 11:32:11) 55
2 000 Kč limit (01.02.2021 11:32:10) 2545
1 600 Kč limit (22.12.2020 18:35:22) 2545
1 500 Kč limit (22.12.2020 18:35:21) 5807
1 200 Kč limit (22.12.2020 18:35:05) 5807
1 100 Kč 22.12.2020 18:35:06 2545
1 000 Kč limit (21.12.2020 17:03:49) 5807
900 Kč 21.12.2020 17:03:50 2545
800 Kč limit (17.12.2020 22:44:32) 5807
700 Kč 17.12.2020 22:44:33 3398
600 Kč limit (17.12.2020 11:53:53) 5807
500 Kč 15.12.2020 21:29:09 2545