Rusko po pol. 19. stol.

53919. Zvěstování Bohorodičce

popis: Tempera na dřevěné desce, oklad, 32x25 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 31 dnů, 20 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 400 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 400 Kč limit (07.01.2021 19:06:42) 2545
1 300 Kč 07.01.2021 19:06:43 5811
1 200 Kč limit (06.01.2021 15:07:26) 2545
1 100 Kč 06.01.2021 15:07:27 5294
1 000 Kč limit (21.12.2020 0:51:01) 2545
900 Kč 21.12.2020 0:51:02 659
800 Kč limit (17.12.2020 11:39:32) 2545
700 Kč 17.12.2020 11:39:33 5807
600 Kč limit (15.12.2020 21:27:05) 2545
500 Kč 15.12.2020 16:51:19 4469