Rusko počátek 20. stol. - Bohorodička Hedegetrie Smolenská

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, oklad, 22x18 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko počátek 20. stol.
53985. Bohorodička Hedegetrie Smolenská
Dražba ukončena:18.02.2021 21:32:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 500 Kč limit (18.02.2021 21:27:51) 55
7 000 Kč 18.02.2021 21:26:53 2543
6 500 Kč 18.02.2021 21:23:22 55
6 000 Kč limit (18.02.2021 21:23:21) 2543
5 500 Kč limit (18.02.2021 21:21:15) 2543
5 000 Kč limit (18.02.2021 21:21:14) 6070
4 900 Kč limit (18.02.2021 21:19:55) 6070
4 800 Kč limit (18.02.2021 21:19:54) 2543
3 600 Kč limit (18.02.2021 21:18:57) 6070
3 500 Kč limit (18.02.2021 21:18:56) 2543
2 000 Kč limit (18.02.2021 21:14:25) 6070
1 900 Kč limit (18.02.2021 21:14:24) 55
1 700 Kč limit (18.02.2021 20:57:15) 6070
1 600 Kč limit (18.02.2021 20:57:14) 55
800 Kč limit (18.02.2021 17:54:59) 55
700 Kč 17.02.2021 15:39:37 2543
600 Kč 17.12.2020 12:01:58 5807
500 Kč 16.12.2020 22:23:14 4469