Rusko počátek 20. stol.

53920. Kristus Pantokrator

popis: Tempera na dřevěné desce, oklad, 22x18 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

zbývá: 28 dnů, 15 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

 

zpět do aktuální aukce

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
900 Kč 09.01.2021 18:20:49 5807
800 Kč 07.01.2021 19:07:41 5811
700 Kč 17.12.2020 11:39:46 5807
600 Kč 16.12.2020 1:12:55 5572
500 Kč 15.12.2020 16:51:44 4469