Rusko počátek 20. stol. - Kristus Pantokrator

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 18x14 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko počátek 20. stol.
53984. Kristus Pantokrator
Dražba ukončena:18.02.2021 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč limit (18.02.2021 21:13:52) 55
5 000 Kč limit (18.02.2021 21:13:21) 6070
5 000 Kč limit (18.02.2021 21:13:22) 55
1 300 Kč limit (18.02.2021 20:58:08) 6070
1 200 Kč limit (18.02.2021 20:58:07) 55
800 Kč limit (18.02.2021 17:54:35) 55
700 Kč 18.12.2020 18:09:59 2545
600 Kč 17.12.2020 12:01:22 5807
500 Kč 15.12.2020 21:32:16 2545