Rusko počátek 20. stol. - sv. Zachariáš, sv. Alžběta

Tempera na dřevěné desce, 30x26 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Rusko počátek 20. stol.
53945. sv. Zachariáš, sv. Alžběta
Dražba ukončena:18.02.2021 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč