Rusko počátek 20. stol.

53945. sv. Zachariáš, sv. Alžběta

popis: Tempera na dřevěné desce, 30x26 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 28 dnů, 14 hodin

konec dražby: 18.02.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 17.12.2020 22:42:10 3398
500 Kč 16.12.2020 22:19:28 4469