Rusko pol. 19. stol. - Bohorodička Hodegetrie Fjodorovaká

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Tempera na dřevěné desce, 39x31 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

vydraženo
Rusko pol. 19. stol.
53962. Bohorodička Hodegetrie Fjodorovaká
Dražba ukončena:18.02.2021 21:09:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 500 Kč limit (18.02.2021 21:04:00) 55
7 000 Kč 18.02.2021 21:04:01 8286
6 500 Kč limit (18.02.2021 21:02:17) 55
6 000 Kč 18.02.2021 21:02:18 8286
5 500 Kč limit (18.02.2021 20:48:15) 55
5 000 Kč limit (18.02.2021 20:48:14) 8286
4 800 Kč limit (18.02.2021 20:47:59) 8286
4 700 Kč limit (18.02.2021 20:47:58) 55
4 500 Kč limit (18.02.2021 20:47:50) 8286
4 400 Kč limit (18.02.2021 20:47:49) 55
4 200 Kč limit (18.02.2021 20:47:42) 8286
4 100 Kč limit (18.02.2021 20:47:41) 55
3 900 Kč limit (18.02.2021 20:47:32) 8286
3 800 Kč limit (18.02.2021 20:47:31) 55
3 600 Kč limit (18.02.2021 20:47:23) 8286
3 500 Kč limit (18.02.2021 20:47:22) 55
3 300 Kč limit (18.02.2021 20:43:09) 8286
3 200 Kč 18.02.2021 20:43:10 619
3 100 Kč limit (18.02.2021 19:32:59) 8286
3 000 Kč limit (18.02.2021 19:32:35) 55
3 000 Kč limit (18.02.2021 19:32:36) 8286
800 Kč limit (18.02.2021 17:46:33) 55
700 Kč 18.02.2021 16:07:33 3398
600 Kč 17.12.2020 11:54:06 5807
500 Kč 16.12.2020 22:21:20 4469