ruský malíř 1. pol. 20. stol. - Car-puška, Moskva

Kresba, 39x29 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

ruský malíř 1. pol. 20. stol.
4847. Car-puška, Moskva
Dražba ukončena:26.05.2016 19:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč