ruský malíř přelomu 19. a 20. století

305408. Děvčátko v kroji

popis: Olej na kartonu, 29x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 30.06.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč