Růžička - Únos VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 155x96 cm. Signováno vpravo dole Růžička. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

47405. Únos VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:30.07.2020 19:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč