různí autoři - Konvolut 20- ti místopisných ocelorytin

Ocelorytiny od 10x8 cm do 12x16 cm Signovány Volné listy

Pozn.: Některé mírně poškozeny.

různí autoři
39475. Konvolut 20- ti místopisných ocelorytin
Dražba ukončena:16.01.2020 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč