různí autoři - Soubor 18 prací - Akty

Kresby, od 22x13 do 30x22 cm. Většina signována. Volné listy.

Pozn.: Některé listy mírně poškozeny.

různí autoři
52331. Soubor 18 prací - Akty
Dražba ukončena:11.11.2020 21:24:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč