různí autoři

52331. Soubor 18 prací - Akty

popis: Kresby, od 22x13 do 30x22 cm. Většina signována. Volné listy.

Pozn.: Některé listy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:24:49

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 000 Kč