různí autoři - Soubor 5-ti knih k židovským svátkům: Roš - hašana, Yom kipur, Succoth

Knihy, 18x12 cm. Vydal M.L. Landau, Praha 1886. Celoplátěné reliéfní zlacené vazby. Zlaté ořízky.

Pozn.: Vazby mírně poškozeny. U jednoho svazku 1. list s listem předsádky uvolněn z vazby.

různí autoři
24670. Soubor 5-ti knih k židovským svátkům: Roš - hašana, Yom kipur, Succoth
Dražba ukončena:15.11.2018 22:06:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč