Knihy, 18x12 cm. Vydal M.L. Landau, Praha 1886. Celoplátěné reliéfní zlacené vazby. Zlaté ořízky. Pozn.: Vazby mírně poškozeny. U jednoho svazku 1. list s listem předsádky uvolněn z vazby.