různí autoři - Soubor 6- ti prací

4x olejomalba, 2x kombinovaná technika. Rozměry od 20x30 cm do 44x44 cm. 2x zaskleno. Všechny rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
21657. Soubor 6- ti prací
Dražba ukončena:28.06.2018 22:49:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč