různí autoři - Soubor 6- ti prací na papíře

Především kresby, signovány, rámovány, 5x paspartováno, 5x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
12063. Soubor 6- ti prací na papíře
Dražba ukončena:29.06.2017 21:43:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč