různí autoři

42873. Soubor 8 grafických listů 1880-1920

popis: Různé grafické techniky, od 25x34 do 9x8 cm. Některé signovány. 4x paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (27.03.2020 13:21:56) 1367