různí autoři - Soubor 8 ofsetů

Různé náměty: 4x Praha, 3x lidové náměty, 1x zátiší.
Velikosti od 24x17 cm do 31x23 cm. Všechny rámovány a zaskleny.

Pozn.: Rámy i listy mírně poškozeny.

různí autoři
304219. Soubor 8 ofsetů
Dražba ukončena:30.03.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč