různí autoři

304219. Soubor 8 ofsetů

popis: Různé náměty: 4x Praha, 3x lidové náměty, 1x zátiší.
Velikosti od 24x17 cm do 31x23 cm. Všechny rámovány a zaskleny.

Pozn.: Rámy i listy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 30.03.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč