různí autoři - Soubor 9 grafických listů z 19. století

Různé grafické techniky, od 10x18 do 7x7 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
43018. Soubor 9 grafických listů z 19. století
Dražba ukončena:15.04.2020 21:44:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč