MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
rámovány.
Pozn.: Některé poškozeny.
> zpět na aukční výsledky
různí autoři
11936. Soubor 9-ti maleb, kreseb a tisků
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 700 Kč
limit (29.06.2017 18:57:26)
2430
2 600 Kč
limit (29.06.2017 18:57:25)
1564
1 600 Kč
limit (29.06.2017 18:57:08)
2430
1 500 Kč
1564
1 400 Kč
limit (29.06.2017 18:24:11)
2430
1 300 Kč
1016
1 200 Kč
limit (29.06.2017 18:19:06)
2430
1 100 Kč
limit (29.06.2017 18:19:05)
2297
700 Kč
limit (29.06.2017 17:32:28)
2430
600 Kč
766
500 Kč
1610