různí čeští a evropští autoři 20. stol. - Soubor 4 kreseb a grafických listů

3x zaskleno.
Pozn.: Mírně poškozeno.

různí čeští a evropští autoři 20. stol.
6025. Soubor 4 kreseb a grafických listů
Dražba ukončena:26.10.2016 22:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 09.10.2016 17:46:04 1089