S. Jenny

303642. Pohled na hory

popis: Olej na překližce, 35x50 cm. Signováno vpravo dole S. Jenny 42. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.02.2020 23:46:43 551