S. Mako - Plavení koní v podvečer

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 16x24 cm. Signováno vpravo dole S. Mako. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

S. Mako
25290. Plavení koní v podvečer
Dražba ukončena:29.11.2018 20:27:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč