S. Mako - Trh v orientu

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 22x16 cm. Signováno vpravo dole Mako. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

S. Mako
25334. Trh v orientu
Dražba ukončena:29.11.2018 21:10:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 29.11.2018 21:05:26 1533
1 000 Kč 09.11.2018 18:42:57 1252