S. Paták - Krojová slavnost

Olej na sololitu, 61x80 cm. Signováno vlevo dole S. Paták 1948. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

37904. Krojová slavnost
Dražba ukončena:27.11.2019 20:00:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč