S. Saita - Benátky v noci

Olej na překližce, 45x35 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám přetřen.

1134. Benátky v noci
Dražba ukončena:02.06.2014 20:07:23
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč