Salač

303634. Duše ženy

popis: Kombinovaná technika, 31x22 cm. Signováno vlevo dole Salač. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Návrh na knižní obálku.

dražba ukončena: 16.02.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč