Salvador Dalí - A la Recherche de la Quitrieme Dimension

Litografie, 45x58 cm. 218/300. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Dílo bylo zakoupeno v New Yorku začátkem 80-tých let.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
24886. A la Recherche de la Quitrieme Dimension
Dražba ukončena:28.11.2018 18:09:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč