Litografie, 45x58 cm. 218/300. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, sklo. Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny. Dílo bylo zakoupeno v New Yorku začátkem 80-tých let.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.