Sklo a porcelán, průměr 36 cm. Signováno Dalí. Značeno Rosenthal 419/3000, 1979. V původní etuji. Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.