Salvador Dalí - Hlemýžď

Sklo a porcelán, průměr 36 cm. Signováno Dalí. Značeno Rosenthal 419/3000, 1979. V původní etuji.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
38903. Hlemýžď
Dražba ukončena:12.12.2019 21:17:15
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč