Salvador Dalí - Ilustrace II, z cyklu Božská komedie

Litografie, 46x34 cm. Signováno vpravo dole Dalí. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
34698. Ilustrace II, z cyklu Božská komedie
Dražba ukončena:19.09.2019 21:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč